Publicēšanas datums: 2023-05-11

RAVENOL kļūst par Mercedes-AMG Autosport “oficiālo piegādātāju”

Ilgtermiņa partnerība uzlabotai veiktspējai un ilgtspējībai

Mercedes-AMG Performance automašīnas tagad rotā RAVENOL logotips

Afalterbaha/Vertera. 100% ražots Vācijā – Mercedes-AMG un RAVENOL turpmāk sacīkšu trasē dosies kopā – tagad Ravensberger Schmierstoffvertrieb GmbH komerczīmols ir veiktspējas un sporta automašīnu zīmola Affalterbach programmas Customer Racing “oficiālais piegādātājs”. Jaunā partnerība ir nākamais solis pēc līdzšinējās komandas līmeņa sadarbības. Jau iepriekš Mercedes-AMG sacīkšu automašīnas ir lepojušās ar RAVENOL aprīkojumu. Piemēram, pašreizējā DTM sezonā Mercedes-AMG Team Winward sacīkšu trasēs dodas ar RAVENOL Mercedes-AMG GT3, pie kura stūres ir Deivids Šūmahers. Kristofs Sagemillers (Christoph Sagemüller, Mercedes-AMG Autosport direktors) un Pols Behers (Paul Becher, RAVENOL izpilddirektors)

Mercedes-AMG Performance automašīnas turpmāk rotās RAVENOL logotips, un tā ir daļa no plaša partnerīgas līguma, kas aptvers vairākus gadus. Logotips būs izvietots uz labā priekšējā spārna kā daļa no ekskluzīvās programmas “Partner line”, ko Mercedes-AMG Autosport izmanto, lai nodrošinātu savu oficiālo partneru izcilu redzamību. RAVENOL kā partneris būt klātesošs ne tikai uz automašīnas spārna, bet arī pašās automašīnās, kas turpmāk pirms to nodošanas sacīkšu braucējiem tiks ieeļļotas ar RAVENOL produktiem. No šī brīža Customer Racing Teams var pasūtīt RAVENOL augstas veiktspējas produktus, izmantojot globālos Mercedes-AMG Autosport pārdošanas kanālus.

Šī partnerība rada sinerģiju arī tehniskā līmenī – RAVENOL, kas ir iesaistīts autosportā jau kopš 2004. gada, ar savām zināšanām palīdzēs pilnveidot Mercedes-AMG dzinējus un pārnesumkārbas. Turklāt abu partneru kopīgajā darba kārtībā ir arī uz augu bāzes eļļu balstītu smērvielu izstrāde, kur uzmanība tiks pievērsta gan veiktspējai, kas autosportā ir izšķiroši svarīga, gan arī resursu taupīšanai.No kreisās puses: Stefans Vendls (Stefan Wendl), Mercedes-AMG Customer Racing vadītājs, Kristofs Sagemillers (Christoph Sagemüller), Mercedes-AMG Autosport vadītājs, Pols Behers (Paul Becher), RAVENOL izpilddirektors, Martins Hanings (Martin Huning) RAVENOL Autosport direktors

"RAVENOL ir partneris, ar kuru sadarbojamies jau ilgu laiku. Esmu gandarīts, ka esam uzsākuši partnerību ne tikai produktu piegādes jomā, bet arī vienojušies par stratēģisku tehnisko sadarbību, kas vērsta uz nākotni. Turklāt ilgtspējība un resursu taupīšana ir lietas, kas arī mums ir svarīgas un kam jābūt klātesošām arī autosportā. Tie ir mūsu un RAVENOL kopīgie mērķi, un mēs kopīgiem spēkiem turpināsim veicināt attīstību šajā jomā.”

Kristofs Sagemillers (Christoph Sagemüller), Mercedes-AMG Autosport vadītājs

RAVENOL ir veiksmīgi darbojies autosportā jau gandrīz 20 gadus un ir viens no zināmākajiem piegādātājiem visā pasaulē. Šī partnerība nodrošina Customer Racing Teams augstas veiktspējas smērvielas, un mēs kā ražotājs arī daudz iegūstam no RAVENOL plašās pieredzes šajā jomā. Mūsu kopīgais mērķis ir turpināt optimizēt Mercedes-AMG Customer Racing programmu, lai sasniegtu maksimālu veiktspēju un vienlaikus ņemtu vērā ilgtspējības aspektus”.
Stefans Vendls (Stefan Wendl), Mercedes-AMG Customer Racing vadītājs

“Mercedes-AMG un RAVENOL vieno patiesa aizraušanās ar autosportu. Tā ir platforma, kur abi mūsu Vācijas uzņēmumi jau daudzus gadus ir pierādījuši savu produktu veiktspējas potenciālu. Taču mums, pastāvīgi attīstot un pilnveidojot mūsu produktus, svarīga arī sociālā un ekoloģiskā atbildība.”
Pols Behers (Paul Becher), RAVENOL izpilddirektors

“GT sacīkstes ir svarīga mūsu darbības joma, un tajā mums ir ļoti labas ilgtermiņa partnerības. Tas attiecas arī uz daudzām Mercedes-AMG Customer Teams, piemēram, sacenšoties DTM, ADAC GT Masters vai 24 stundu sacīkstēs Nirburgringā vai Spa. Mēs ar nepacietību gaidām sadarbību ar Mercedes-AMG Autosport nu jau kā “oficiālajam piegādātājam”.”
Martins Hanings (Martin Huning) RAVENOL Autosport direktors


RAVENOL logo features on the Mercedes-AMG Performance cars as of now