Publicēšanas datums: 2023-06-19

TRAKTORDIENA 2023 jau 1. jūlijā Tērvetē!

TRAKTORDIENA 2023 jau 1. jūlijā Tērvetē!

Sestdien, 2023.gada 1. jūlijā jau divpadsmito reizi notiks lauksaimniecības nozares lielpasākums TRAKTORDIENA 2023, kur uz lauka tiksies vairāk nekā 60 lauksaimniecības uzņēmumi, valsts un nevalstiskās organizācijas.

Nodibinājums Fonds Latvijas lauksaimniecības attīstībai aicina visus lauksaimniecības profesionāļus, lauksaimniecības nozares interesentus, lauku un pilsētu iedzīvotājus uz jaudīgāko lauksaimniecības pasākumu TRAKTORDIENA 2023!

Notiks jau par tradīciju kļuvušās traktoru piekabju kalnā vilkšanas sacensības dažādās spēkratu jaudas grupās. Uz lauka norisināsies praktiski augsnes apstrādes un lopbarības sagatavošanas demonstrējumi. Visas dienas garumā apmeklētājus gaidīs plaša lauksaimniecības izstāde dalībnieku stendos, parādot graudkopības, lopkopības, zemes apstrādes, apsaimniekošanas, mežizstrādes u.c. nozaru preces un pakalpojumus. Būs, ko redzēt un darīt gan lieliem, gan maziem!

Divpadsmito TRAKTORDIENU vadīs Valdis Melderis un par muzikālo atmosfēru rūpēsies dīdžejs Toms Grēviņš.

Pasākuma mērķis ir veicināt Latvijas lauksaimniecības un lauku attīstību, lauku vides saglabāšanu un pilnveidošanu, resursu efektīvāku izmantošanu un apsaimniekošanu, apvienojot izglītību, ražošanu un praktiskos demonstrējumus lauksaimniecībā, attīstot pieredzes apmaiņu starp lauksaimniecības nozares pārstāvjiem.

TRAKTORDIENA 2023 notiks AS Agrofirma Tērvete laukā, Tērvetes pagastā, Dobeles novadā! Sīkāk par pasākuma norises vietu: http://flla.lv/Traktordiena/traktordiena/kur-notiks/

Apmeklētājus gaidīsim no plkst. 10:00.

Ieeja ir bez maksas!