Publicēšanas datums: 2023-04-24

Atjauninātais Castrol zīmols

Priecājamies jums kā augstu vērtētam klientam paziņot, ka Castrol atjaunina savu ikonisko Castrol zīmolu, un tās ir pirmās nozīmīgās zīmola izmaiņas 15 gadu laikā.

Zīmols tiek atjaunināts, lai labāk parādītu Castrol pozīciju tirgū un iespējas, kādas Castrol redz kā nepieciešamas klientu mainīgo vajadzību apmierināšanai. 

Castrol jaunais logotips un zīmola identitāte ir izstrādāta, lai parādītu jomas, kurās Castrol jau ir pārstāvēti, piemēram, elektroauto paredzētie šķidrumi, paredzamā apkope un datu centri, un Castrol pēta iespējas nodrošināt risinājumus un pakalpojumus, kas papildinās galveno darbības jomu – smērvielas un nodrošinās klientiem papildu vērtību.

Tas viss tiek darīts, lai Castrol klientiem, sniegtu mainīgajām prasībām atbilstošus piedāvājumus. Zīmola pamatā ir 124 gadus ilgā vēsture, Castrol dibinātāja Čārlza Veikfīlda redzējums par zīmolu un viņa iedvesma un centieni izveidot Castrol par uzņēmumu, kāds tas ir šodien.

Papildu informācija: www.castrol.com/uk

Zīmola atjaunināšana visā pasaulē notiks pakāpeniski, un ar laiku jūs redzēsiet Castrol atjaunināto zīmolu visās jomās, sākot no izkārtnēm un beidzot ar digitālajām platformām. Castrol cer, ka jums tas patiks.

Castrol jaunā zīmola ieviešana attiecībā uz Castrol produktiem Eiropā sāksies šī gada 3./4. ceturksni un tiks pabeigta 2024. gadā. Jaunā Castrol logotipa ieviešanas laikā, iespējams, pamanīsiet produktus gan ar veco, gan jauno dizainu un logotipu.