Publicēšanas datums: 2022-09-21

SIA “Inter Cars Latvija” piedalīšanās Latvijas Bērnu atbalsta fonda projekta atklāšanas svētkos

Jau vairākus gadus mūsu uzņēmums - SIA “Inter Cars Latvija” sadarbojas ar Latvijas Bērnu atbalsta fondu, ziedojot naudu fonda ieplānoto projektu realizācijai. Arī šī gada 16.septembrī mēs tikām aicināti piedalīties visjaunākā projekta atklāšanas un sarkanās lentas pārgriešanas svētkos.
Šogad Celtnieku ielā 12, Rīgā tika atklāta multifunkcionālā centra “Domino” otrā kārta. Tika atvērti kabineti sociālo pakalpojumu nodrošināšanai un Sensorais Džims jeb īpašā sporta zāle bērniem ar uzvedības problēmām, kas ir pirmā šāda veida zāle Latvijā, kuras iekārtojums iedarbojas uz dažādām maņām un palīdz bērniem justies mierīgākiem, koncentrētākiem, mazināt dusmu lēkmes un stresu. Džima izveide ir ieguldījums LBAF pakalpojuma attīstībā un vienlaikus pirmais solis ceļā uz darbības paplašināšanu, lai nākotnē arī Latvijas reģionos varētu piedāvāt psihosociālu atbalstu bērniem ar uzvedības problēmām un viņu ģimenēm.
Atgādināšu, ka tikai gadu atpakaļ 2021.gada augustā, tika atklāta šī multifunkcionālā centra “Domino” 1.kārta. Ir prieks, ka starp mums ir tiks aktīvi un mērķtiecīgi cilvēki, kuru kopīgais mērķis – Vesels bērns ir vesela sabiedrība.
Paldies mums visiem par darbu, jo bez mūsu kopējā darba, tādi projekti nevarētu tikt realizēti.
Foto: Edijs Andersons