Publicēšanas datums: 2022-03-07

Scuderia Alpha Tauri paziņo savu oficiālo lubrikantu sadarbības partneri - RAVENOL

Scuderia Alpha Tauri komanda ar prieku paziņo par noslēgto vienošanos vairāku gadu sadarbībai ar Inter Cars sadarības partneri RAVENOL. 

Alpha Tauri Scuderia ar prieku paziņo, ka ir vienojušies ar lubrikantu ražotāju RAVENOL par oficiālā sadarbības partnera statusu uz vairākiem gadiem. Vācijā radītais zīmols RAVENOL un Ravensberger Schmierstoffvertrieb GmbH ir globāli atpazīstams uzņēmums, kas ražo augstas kvalitātes produkciju autondustrijai un dažādiem motosportu veidiem. Ar savu plašo produkcijas sortimentu, RAVENOL varēs atbalstīt Alpha Tauri rūpnīcas komandu. RAVENOL logotips būs redzams uz jaunās AT03  formulas priekšējās daļas, kā arī uz pilotu formas tērpiem.

"Man ir liels prieks komandā sveikt jaunākos partnerus RAVENOL", izteicās Franzs Tosts. "Bieži netiek pieminēts, ka mēs, kā F1 komanda ne tikai piedalāmies sacīkstēs, bet arī ražojam atsevišķas komponentes sadarbībā ar augsto tehnoloģiju kompānijām. Mēs paši ražojam sacīkšu auto šeit pat Itālijā, kas nozīmē, ka mums ir ļoti svarīga piegādāto produktu un lubrikantu kvalitāte, ko RAVENOL mums spēj piegādāt, lai kopējiem spēkiem mēs, kā komanda varētu nodrošināt maksimāli labu veiktspēju."

RAVENOL GmbH motosporta direktors Martins Hunings saka:"Ar nepacietību gaidām sezonas sākumu, lai varētu uzsākt šo jauno sadarbību ar Scuderia Alpha Tauri komandu. Mums motoru sports ir perfekts formāts, kurā varam attīstīt savu produktu līniju un pierādīt to kvalitāti un veiktspēju. Turklāt, šī sadarbība ir redzama globāli, darbojoties vairāk nekā 100 dažādos lubrikantu produkcijas tirgos pasaulē."