Publicēšanas datums: 2022-05-27

Pievieno savu servisu Motointegrator platformai bez maksas!

Uzzini, kas ir Motointegrator un ko Tavs serviss iegūs reģistrējoties!

Kas ir Motointegrator un kādi ir ieguvumi?

Motointegrator.lv ir autoservisu meklēšanas un rezervācijas pakalpojumu pieteikšanas platforma – analogs tam, kas viesnīcu nozarē ir Booking.com. Princips ir ļoti vienkāršs – vietne apvieno autoservisus un autovadītājus. Autoservisiem ieguvumi ir: bezmaksas mārketings, komunikācija ar potenciālajiem klientiem tiešsaistē un iespēja iegūt īstas un pārbaudītas klientu atsauksmes biznesa veicināšanai. Autovadītājs iegūst ērtu bezmaksas rīku uzticamu un kvalitatīvu autoservisa pakalpojumu saņemšanai.

Mūsu pieredze rāda, ka lielākā daļa uzrunāto autoservisu nekavējoties pievienojas Motointegrator.lv platformai, vidēji mēnesī pievienojas 40-50 autoservisi. Arī autovadītāju interese par šo platformu šobrīd jau jūtami vairojas, lai arī faktiski šis pakalpojums ir kaut kas pilnīgi jauns un vēl neiepazīts.

Kas jādara autoservisiem?

Autoservisiem šajā platformā ir jāizveido profils – tas gan prasa vien kādas desmit minūtes. Vēlams ir sniegt pēc iespējas vairāk informācijas, jo tas palīdz nodibināt kontaktu ar potenciālajiem klientiem, padara servisu redzamāku platformā. Autovadītājiem turpretī profils nav obligāti jāveido, taču tā esamība būtiski atvieglo atkārtotu platformas lietošanu un sniedz vairāk iespējas.

Profila izveidošana Motointegrator vietnē ir vienkārša, taču, ja nepieciešama palīdzība, tad klientu atbalsta dienests vienmēr būs gatavs sniegt palīdzību darbam ar platformu un, ja nepieciešams, pat aizbraukt pie Jums un palīdzēt ar profila izveidošanu. Īsa instrukcija profila izveidošanai pieejama ŠEIT

Digitālā servisa grāmatiņa

Motointegrator sniedz iespēju auto īpašniekam izveidot sava auto digitālo servisa grāmatiņu, kurā uzskaitīt un piefiksēt visu svarīgāko par savu auto. No tehniskās apskates un apdrošināšanas datumiem, līdz bremžu un riepu stāvoklim. Tāpat arī var fiksēt visus transportlīdzeklim veiktos remontdarbus, arī pagātnes, tādējādi veidojot sava transportlīdzekļa servisa vēsturi. Ja remontdarbi ir pieteikti, izmantojot Motointegrator tiešsaistes rezervāciju, tad tie servisa grāmatiņā parādīsies automātiski, kā arī vadītājam būs iespējas sekot līdz izdevumiem, jo atsevišķi ir izdalīti arī auto uzturēšanas izdevumi gadā. Ja auto īpašnieks uzticas servisam, tas var dot piekļuvi sava auto datiem arī autoservisam un autoserviss, papildu veiktajiem remontdarbiem tad varēs arī norādīt nākamos un ieteicamos remontdarbus. Transportlīdzekļu skaits nav ierobežots, līdz ar to šo platformu var izmantot arī uzņēmumi ar nelielu autoparku (domājams, ka lieliem uzņēmumiem ar lieliem autoparkiem jau ir pašiem savas resursu vadības sistēmas).

Pievienojies Motointegrator: https://motointegrator.com/lv/lv/pievienojies-mums