Publicēšanas datums: 2019-08-05

Jaunums - ūdenstransporta segments!

Inter Cars Latvija papildina savu sortimentu ar ūdenstransporta segmentu!

MARINE_RAKSTAM.png
Ar prieku paziņojam, ka pirms gada “Inter Cars S.A.” ir izziņojusi jaunu nozari, kurā tā sāks darboties šogad arī Latvijā – ūdens transporta segmentu.

Mūsu mērķis ir uzlabot kopējo ainu šajā segmentā, piedāvājot klientiem lielāko sortimentu par labākajām cenām un preces atgriešanas iespēju, kas ir retums šajā nozarē.


Esam noslēguši līgumus ar pasaulē zināmiem un populāriem rezerves daļu un aksesuāru ražotājiem. Varam būt lepni, ka to vidū ir ražotājs SIERRA, kas piedāvā lielāko otrreizējā tirgus rezerves daļu klāstu pasaulē apvienojumā ar labāko kvalitāti. Tāpat mūsu piedāvājumā ir Volvo Penta, Mercury Marine, BARR Marine oriģinālās daļas, dzenskrūves SOLAS, kā arī aksesuāri IMNASA, piekaramie motori Parsun, stacionāro dzinēju bloki General Motors.  Pieejamas arī anodes lielā klāstā, Motul, Ravenol, Liqui Molly un Quicksilver eļļas, kā arī akumulatori Exide. 

Piedāvājam arī General Motors stacionāros dzinējus, pieejami ir gan V6 un V8 motoru bloki, un, pats svarīgākais,  tie ir uz vietas mūsu noliktavā. Kopā pieejami 5 dažādi motoru bloki - tādā veidā nodrošinot visu nepieciešamo. 


Piekaramie motori Parsun
Parsun ir viens no visstraujāk augušajiem uzņēmumiem šajā nozarē. Parsun motori izceļas ne tikai ar kvalitāti, jaudu, klusu darbību un  draudzīgumu dabai, bet arī ar labāko iespējamo cenu. Parsun savus 2 taktu motorus piegādā arī bruņotajiem spēkiem, policijai un glābšanas dienestiem visā pasaulē. Mūsu piedāvājumā ir 4 taktu motori ar jaudu no 2,6 līdz pat 60 ZS. Visi motori ir ar CE sertifikātu un tiek veikti regulāri pārbaudīti, lai
varētu nodrošināt augstāko kvalitāti. Jaunākās paaudzes motori Parsun ir ar augstu veiktspēju un draudzīgi dabai. Tiem ir elektriskā  iesmidzināšanas sistēma, kas līdz minimumam samazina degvielas patēriņu pie jebkādiem motora apgriezieniem, bet, pateicoties elektriskajam
starterim, motoru ir viegli iedarbināt jebkuros apstākļos.

Rūpējies par savu laivu!
Pirms ieziemot savu laivu un tās motoru, ir svarīgi veikt vairākas darbības, lai pavasarī, kad gribēsiet doties kārtējā izbraucienā, nebūtu lieku pārsteigumu. Nepietiek tikai ar eļļas un eļļas filtra nomaiņu. Svarīgi ir regulāri sekot līdzi eļļas maiņas intervālam, gaisa un degvielas filtra stāvoklim.
Pirms ieziemot motoru, ir svarīgi to kārtīgi izskalot, it īpaši, ja ir bijusi saskare ar sālsūdeni. Svarīgi pārbaudīt aizdedzes sveču stāvokli, ūdens
sūkni, termostatu un dzenskrūvi, kā arī pievērst papildu uzmanību jebkādām eļļas noplūdēm.

Mūsu katalogā atrodamas šādas preces:
• Degvielas filtri
• Gaisa filtri
• Eļļas filtri – gan oriģinālie, gan otrreizējā tirgus
• Aizdedzes sveces
• Ūdens sūkņi
• Termostati, blīves un korpusi
• Dzenskrūves