Publicēšanas datums: 2022-09-15

Inter Cars atver filiāli Bauskā

Uzzini vairāk par jauno filiāli!

Bauskā Mežotnes ielā darbu uzsākusi starptautiskā transportlīdzekļu rezerves daļu un citu preču izplatītāja «Inter Cars» Latvijas uzņēmuma Bauskas filiāle. Veikalam uzsvars ir uz lauksaimniecības tehnikas rezerves daļām, bet ir piedāvājumi arī citiem transporta līdzekļiem.

Uzņēmums filiāli Bauskā nav atvēris gluži tukšā vietā – praksē uz Bausku daļēji ir pārcēlušies Rumbulas filiāles darbinieki, kas pārsvarā dzīvo Bauskas novadā. Vienkārši klientu no Bauskas palicis tik daudz, ka kļuvis skaidrs, ka vienkāršāk te atvērt filiāli.

Filiāles vadītājs Sandis Brokāns stāsta, ka darbu uzsākuši pirmdien, 12. septembrī. «Filiāles darbā uzsvars ir traktortehnikas detaļas, bet ir piedāvājums arī vieglajiem auto, kravas auto, laivām, motocikliem,» stāsta S. Brokāns.Ar filiāles atvēršanu ne tikai paši darbinieki ir tuvāk savām mājām, bet arī pircējiem ir vienkāršāk un tuvāk. «Inter Cars» gadījumā nav obligāti jābrauc vai jāatnāk uz veikalu, lai arī daudzi tomēr veikala telpas apmeklē. Uzņēmumam ir lielais interneta preču katalogs, no kura var pasūtīt preces gandrīz jebkurai tehnikas vienībai. «Pat ja nav katalogā kādas preces, ir vērts sazvanīties – visdrīzāk atradīsim,» saka S. Brokāns. Savukārt pasūtītās preces veikala darbinieki 

«Braucam uz Vecumniekiem, Iecavu, Rundāles pusi, pierobežas pagastiem,» norāda filiāles vadītājs. Viņš norāda, ka veikala telpās pašlaik ir 20 tūkstoši preču, bet trīs reizes dienā no centra Mārupē uz Bausku atved arī citas pasūtītās detaļas.

Galvenais piedāvājums ir transporta tehnikas detaļas, bet tirgo arī iekārtas, kas saistītas ar transporta tehnikas servisa nodrošināšanu – riepu balansieri, montieri, kondicionieri, dažāda veida uzpildes. Ir cilvēki, kas iekārtas var uzstādīt.

Uzņēmums nodarbina trīs šoferus, loģistikas vadītāju, pārdevēju, kasieri, divus noliktavas darbiniekus un filiāles vadītāju.

Uzņēmums «Inter Cars SA» radies Polijā jau 1990. gadā. Uzņēmuma mājas lapā minēta, ka pašlaik «Inter Cars SA» ir lielākā kompānija, kas nodarbojas ar pasažieru un kravas auto rezerves daļu izplatīšanu visā tuvo austrumu Eiropas reģionā. Kopš 2010. gada ir pārstāvniecība Latvijā ar līdz šim esošajām 17 filiālēm, tagad Bauskā atvērta 18 filiāle.

Rakstu var atrast vietnē https://bauskasdzive.lv/inter-cars-atver-filiali-bauska/