Publicēšanas datums: 2021-04-13

Iekārtu iegāde uz nomaksu - jauns Inter Cars Latvija pakalpojums!

“Inter Cars Latvija” saviem klientiem piedāvā jaunu pakalpojumu – iespēju iegādāties autoservisu iekārtas uz nomaksu. Atšķirībā no tradicionālajiem kredītiestāžu piedāvājumiem iekārtas līzingā iespējams saņemt ļoti vienkārši, relatīvi ātri, un dažkārt arī uz liberālākiem noteikumiem kā banku piedāvātie.

201357-intercars-lizings-ieguvumi.png

Kas var iegādāties iekārtas uz nomaksu?

Klienta iesnieguma izvērtēšanā būtiska ir viņa iepriekšējo maksājumu veikšanas vēsture un arī attiecīgā uzņēmuma finansiālais stāvoklis. Vadoties no šīs informācijas, tiks lemts arī par pirmās iemaksas apjomu un tālākiem procentu maksājumiem.
Gadījumos, kad klients ar uzņēmumu ir sadarbojies ilglaicīgi, lēmuma pieņemšanas process noteikti būs ātrāks. “Šādu klientu mēs jau pazīstam, esam iepazinuši arī viņa maksājumu kultūru un zinām, kādas ir viņa pozīcijas tirgū,” norāda uzņēmuma Servisa Iekārtu nodaļas vadītājs Ints Purmalis.
Lēmuma pieņemšanā liela nozīme būs filiālei, ar kuru klients sadarbojas.
Netiek izslēgta arī iespēja sadarboties ar juridiskām personām, kuras līdz tam nav bijušas uzņēmuma klienti un pirmo reizi vēršas “Inter Cars Latvija” tieši ar vēlmi iegādāties kādu autoservisa iekārtu. Šādos gadījumos gan iesnieguma izvērtēšanas laiks varētu būt nedaudz ilgāks. 

Izvērtēšanas principi

Cenu amplitūda dažādām autoservisa iekārtām ir ļoti dažāda – sākot no viena, diviem tūkstošiem eiro, līdz desmit tūkstiešiem eiro un arī vairāk.

Tā kā šis ir finanšu pakalpojums, tad arī kritēriji tā sniegšanai ir līdzīgi kā kredītiestādēm. Piemēram, pirms nomaksas tiesību piešķiršanas sākotnēji tiek noskaidrots, vai klientam ir vai nav nodokļi parādi, vai bijusi pasludināta maksātnespēja, kas ir attiecīgās firmas īpašnieki un kādas ir viņu kredītvēstures. Respektīvi, tiek izvērtēts gan uzņēmums, gan arī tā īpašnieki.

Izskatot iespējamo darījumu, “Inter Cars Latvija” sākotnēji izvērtē klienta darbību, viņa sniegto pakalpojumu klāstu kā arī to, kādai vajadzībai attiecīgās iekārtas būs paredzētas. Tā kā uzņēmums ļoti atbildīgi pieiet jaunā pakalpojuma sniegšanai, noteikti tiks arī vērtēts, vai attiecīgā klienta finansiālā situācija viņam ļauj konkrēto iekārtu iegādāties un vai nevar rasties grūtības par to norēķināties.

Jaunā pakalpojuma priekšrocības

Ja komisija lēmusi par iekārtas pārdošanu uz nomaksu, pēc tam tiek slēgts līgums, un pēc pirmās iemaksas samaksāšanas attiecīgo iekārtu nogādā klientam. Tās uzstādīšana un arī apkope ir “Inter Cars Latvija” servisa meistaru ziņā. Iekārtas nomaksas periodā ir obligāts līgums par tās garantijas un pēcgarantijas, ja nomaksas periods ir ilgāks, tehnisko apkopju veikšanu ražotāja noteiktajos intervālos.

Viena no jaunā pakalpojuma lielākajām proekšrocībām ir tā, ka tas notiek bez kredītiestāžu starpniecības, proti, ir divpusējs darījums starp “Inter Cars Latvija” un klientu. Tas, savukārt, ļauj kā pirmās iemaksas apjomu, tā arī procentu likmi piemērot katram klientam indviduāli. 

Kā īpašs bonuss klientiem ir jāmin iespēja samazināt vai pilnībā dzēst ikmēneša maksājumus, vienojoties par automašīnu rezerves daļu, eļlu un riepu iepirkuma apgrozījuma pieaugumu.

Lai noslēgtu šādu vienošanos, filiāles pārstāvji kopā ar Inter Cars Latvija darbiniekiem izanalizē klienta potenciālu un vienojas ar klientu par automašīnu rezerves daļu, eļļu un riepu apgrozījuma pieaugumu, un ikmēneša maksājumu segšanas apjomu.

Jaunā pakalpojuma pieteikuma forma atrodama mājas lapā, icc katalogā, kā arī droši to jautājiet saviem tirdzniecību pārstāvjiem filiālēs.
https://intercars.lv/lv/pakalpojumi/leasing/