Publicēšanas datums: 2018-11-08

TOTAL Lubrifiants paziņo par jaunu stratēģisko sadarbību ar Inter Cars grupu

TOTAL raksta bilde.jpg

TOTAL - viens no vadošajiem smērvielu ražotājiem pasaulē un INTER CARS grupa – lielākais pasažieru un kravas transporta rezerves daļu izplatītājs Centrāleiropā un Austrumeiropā paziņo par stratēģiskās sadarbības uzsākšanu. Abas kompānijas uzsāka sadarbību 2015. gadā Polijā un tagad šī sadarbība ir attīstijusies arī Centrāleiropas un Austrumeiropas valstīs. TOTAL kā stratēģiskai partneris varēs izplatīt TOTAL produkciju visā INTER CARS tīklā, kas sastāv no vairāk, kā 500 filiālēm 16 dažādās valstīs Eiropā.  

“Šī līguma parakstīšana apstiprina mūsu kompāniju veiksmīgo sadarbību. Tā ir simbols savstarpējai izpratnei un mērķiem, kādus kopīgi vēlamies sasniegt. Tas ir labs pierādījums mūsu klientiem, kas varēs būt pārliecināti par TOTAL produktu kvalitāti un lielo klāstu, ko piedāvāsim.” Saka INTER CARS grupas valdes priekšsēdētājs Mačejs Oleksovičs (Maciej Oleksowicz).

INTER CARS paļaujās uz 45 gadu ilgo pieredzi, ko TOTAL ir uzkrājis strādājot pie augstākās kvalitātes produktiem, piemēram “TOTAL QUARTZ” sērija, kuras plašais produktu klāsts “nosedz” praktiski visu Eiropā reģistrēto automobiļu modeļu prasības.

Klientu ieguvums būs plašāks TOTAL un ELF produkcijas klāsts INTER CARS valstu tīklā par konkurētspējīgām cenām.