Publicēšanas datums: 2019-09-27

Inter Cars Latvija jaunās noliktavas kapsulas ierakšana

Ieskats jaunās Inter Cars Latvija noliktavas tapšanā

Capture.JPG

Topošās “Inter Cars Latvija” noliktavas pamatos Rīgā, Plieņciema ielā 35, svinīgā ceremonijā 24.septembrī tika iemūrēta laika kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm. Tajā ievietotas ziņas par norisēm Latvijā, žurnāla “IC Informācija” jaunākais numurs, kā arī tehniskā informācija par šodienas tehnoloģijām.

Pēc jaunās ēkas uzcelšanas noliktava būs 2,5 reizes plašāka par jau esošo, un turpmāk šeit vienuviet glabāsies visa “Inter Cars Latvija” tirgotā produkcija – sākot no automobiļu rezerves daļām un eļļām, līdz visu veidu riepām kā vieglajām automašīnām, tā smagajai lauksaimniecības un mežistrādes tehnikai. Pēc jaunās noliktavas izbūves “Inter Cars Latvija” klienti pasūtītās preces saņems ātrāk, jo vairs nebūs nepieciešama to pārvietošana starp noliktavām. Savukārt uzņēmumam tas ļaus ekonomēt loģistikas izmaksas un nodrošināt vēl augstāku apkalpošanas servisu.

Jaunā ēkas platība būs 6500 kvadrātmetri, tās būvniecībā betona konstrukcijām paredzēts izlietot vairāk kā 500 kubikmetrus betona, apmēram 300 tonnas metāla un 6500 kvadrātmetrus jumta seguma. Jaunajai noliktavas ēkai būs visaugstākā ugunsnoturības pakāpe, un ekspluatācijā tā tiks nodota 2020.gada maijā.

FOTO GALERIJA